Celem Związku zawodowego Razem Silniejsi jest współpraca pomiędzy osobami zatrudnionymi na każdym
z projektów. Chcemy tej współpracy, by budować przyszłość naszej firmy w której stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju to rzeczywistość, a nie kampanie marketingowa.

Podobno jesteśmy "mercedesem" w naszej branży ‒ jednak, za sukcesami "mercedesa" stoi solidna i zgrana załoga specjalistów/tek. Bez niej, mercedes nie różnił by się niczym od starego fiata...

Chcemy, by nasza firma odnosiła sukcesy w Polsce i na rynku międzynarodowym. Jednak na te sukcesy pracujemy właśnie my, chcemy mieć w nich sprawiedliwy udział! Chcemy się rozwijać wraz z firmą, a nie być wymieniani/ne jak zużyte sprzęgła!

Co mamy na tablicy:

  • zrozumiałe, możliwe do osiągnięcia
    i sprawiedliwe premie motywacyjne!

    Jak sama nazwa wskazuje, premia motywacyjna ma  motywować. Jesli jest nieosiagalne, daje wręcz odwrotne efekty! Chcemy, by na każdym projekcie i na każdym skillu premie były możliwe do osiągnięcia
    i motywowały nas do lepszej pracy!

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
    Chcemy, by ZFŚS był dostępny dla wszystkich osób pracujących w TP, a zasady jego funkcjonowania przejrzyste i oczywiste dla wszystkich zatrudnionych w TP! ZFŚS to pieniądze pracowników, które mają służyć właśnie nam!

Jeśli zauważasz problem wokół siebie lub masz pomysł, jak rozwinąć swoje miejsce pracy, koniecznie do nas napisz!