106508525_301248644563266_7123047686629017811_n_edited.png

Jakie problemy uważamy za najważniejsze?

I co z nimi robimy?

Celem Związku zawodowego Razem Silniejsi jest współpraca pomiędzy osobami zatrudnionymi na każdym z projektów. Chcemy tej współpracy, by budować przyszłość naszej firmy w której stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju to rzeczywistość, a nie kampania marketingowa.

Podobno jesteśmy "mercedesem" w naszej branży ‒ jednak, za sukcesami "mercedesa" stoi solidna i zgrana załoga specjalistów/tek.

Bez niej, mercedes nie różnił by się niczym od starego fiata...

Chcemy, by nasza firma odnosiła sukcesy w Polsce i na rynku międzynarodowym. Jednak na te sukcesy pracujemy właśnie my, chcemy mieć w nich sprawiedliwy udział! Chcemy się rozwijać wraz z firmą, a nie być wymieniani/ne jak zużyte sprzęgła!

 • Zrozumiałe, możliwe do osiągnięcia i sprawiedliwe premie motywacyjne!
  Jak sama nazwa wskazuje, premia motywacyjna ma  motywować. Jeśli jest nieosiągalne, daje wręcz odwrotne efekty! Chcemy, by na każdym projekcie i na każdym skillu premie były możliwe do osiągnięcia i motywowały nas do lepszej pracy! 
  Sprawdź, co robimy w tej sprawie!

 • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  Chcemy, by ZFŚS był dostępny dla wszystkich osób pracujących w TP, a zasady jego funkcjonowania przejrzyste i oczywiste dla wszystkich zatrudnionych w TP! ZFŚS to pieniądze pracowników, które mają służyć właśnie nam
  Sprawdź, co robimy w tej sprawie!

 • System Benefitów Jubileuszowych
  Pracując od lat dla naszego Pracodawcy, wspólnie pracujemy na sukces naszej firmy! Nasze zaangażowanie i wierność firmie wpływają na jej rozwój. Dlatego też, tak jak Pracodawca, uważamy, że powinno to zostać nagrodzone.
  Sprawdź, co robimy w tej sprawie!

 • Systemowe rozwiązanie powracających problemów technicznych
  Niewiele rzeczy tak denerwuje w pracy, jak niemożność jej wykonania! Zwłaszcza, gdy problemy techniczne, jak np. brak dostępu do konkretnych programów, wpływają na nasze wyniki i ocenę jakości pracy, a więc i na naszą premię!
  Sprawdź, co robimy w tej sprawie!

 • Wprowadzenie planów urlopowych tak, jak przewiduje to Kodeks Pracy w firmie naszych rozmiarów
  Jak w każdej firmie zatrudniającej więcej niż 50 osób. także u nas powinien być tworzony plan urlopowy. Co to oznacza? Tylko tyle, że do końca pierwszego kwartału (do końca marca), każdy pracownik/nica będzie już miała zaplanowany i potwierdzony długi urlop (czyli 14 dni nieprzerwanego wypoczynku). Pozostałe dni mogą być wybierane w zwykłym, tygodniowym trybie.
  Sprawdź, co robimy w tej sprawie!