top of page
  • razemsilniejsi

Co to jest deklaracja członkowska?

Aby dołączyć do związku zawodowego i mieć wszystkie z tym związane przywileje i prawa, należy wypełnić krótką formalność - deklarację członkowską.

Jak wypełnić deklarację członkowską?

Bardzo łatwo! Możesz to zrobić nawet na telefonie i nie musisz wychodzić z domu.

Wypełnij dane, zaznacz odpowiednie pola w punkcie “Zakład pracy” oraz wybierz w jaki sposób będzie odprowadzana składka członkowska - czy chcesz dbać o to osobiście, czy dla wygody wolisz, aby robił to za Ciebie pracodawca.

Ale zaraz, jaka składka?

Według statutu, składka członkowska wynosi 0.82% Twojego miesięcznego wynagrodzenia, a więc mniej niż jeden procent. Kwota wydaje się symboliczna ale może wiele - między innymi dzięki Naszym terminowym składkom jesteśmy w stanie zapewnić naszym członkom i członkiniom opiekę prawną w sprawach pracowniczych i pozapracowniczych.

Ok, wypełniłem, co dalej?

Na Twój mail przyjdzie link, w który musisz kliknąć, by zatwierdzić członkostwo. Udało się? Jesteś już pełnoprawnym członkiem lub pełnoprawną członkinią związku!

Masz pytania? Napisz do nas za pośrednictwem Facebooka, strony internetowej lub adresu e-mail: kontakt@razemsilniejsi.org. I pamiętaj - nie ma głupich pytań, na wszystkie z chęcią odpowiemy!

17 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page