top of page
  • razemsilniejsi

Korzyści z przynależności do Związku Zawodowego

Zrób dla siebie coś dobrego w Nowym Roku i wstąp do związku zawodowego! Wypełnij deklarację już dziś: Kliknij tu: https://register.razemsilniejsi.org/pl/

Wypełnij formularz, kliknij w link na swoim mailu i… i to w sumie tyle, gratulujemy, jesteś na drodze poprawy swoich warunków pracy!

Jakie korzyści daje przynależność do związku zawodowego?

  • Wsparcie kolegów i koleżanek z pracy: jako związek wspólnie negocjujemy podwyżki i inne ważne kwestie związane z pracą, takie jak regulamin zatrudnienia, zasady premiowania czy układania grafików. Jeśli (czego ci nie życzymy) staniesz się ofiarą mobbingu lub dyskryminacji będziemy cię wspierać i interweniować w Twojej sprawie. Występując wspólnie i solidarnie mamy większy wpływ na pracodawcę i warunki pracy w firmie. Silny i liczny związek zawodowy to korzyści dla wszystkich pracowników jak i poszczególnych członków i członkiń.

  • Fachową pomoc prawną: swoim członkom zapewniamy pomoc prawną dostępną 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w kwestiach zarówno pracowniczych, jak i prywatnych. W przypadku konfliktu z pracodawcą prawnicy związku będą wspierać Cię w pisaniu pism, a jeśli zajdzie taka potrzeba będę reprezentować Cię przed sądem pracy.

  • Ochronę przed nieuzasadnionym wypowiedzeniem umowy: pracodawca, chcąc rozwiązać z Tobą umowę o pracę musi zasięgnąć opinii Związku. Sprzeciw "Razem Silniejszych" powoduje, że Twoja sytuacja staje się niewspółmiernie lepsza. Pracownik nie będący członkiem Związku nie będzie nawet ostrzeżony o zamiarze wypowiedzenia umowy o pracę.

  • Wpływ na podział środków z Funduszu Socjalnego: poprzez swoich związkowych przedstawicieli masz możliwość kontrolowania i wydatkowania środków z funduszu świadczeń socjalnych. Na dodatek, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych powstał w Teleperformance z naszej inicjatywy i we współpracy ze Związkiem.

  • Związek egzekwuje świadczenia należne Tobie, Twoim kolegom i koleżankom, wynikające z zasad bezpieczeństwa i warunków pracy a także kontroluje przestrzeganie przepisów BHP. Z naszej inicjatywy w zakładzie może być przeprowadzona kontrola Państwowej Inspekcji Pracy.

  • Szkolenia i kursy: możesz podnosić swoje kwalifikacje biorąc udział w bezpłatnych kursach i szkoleniach organizowanych przez wyspecjalizowaną kadrę związku zawodowego.

  • Rabaty przy tankowaniu na stacjach paliwowych PKN “Orlen”, lub innych wybranych stacjach.

Członkostwo w związku zawodowym to Twój pierwszy krok do poprawy warunków i komfortu pracy. Spędzamy w niej aż ⅓ całego życia, więc warto dbać o siebie i swoje interesy!

11 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page