top of page
  • razemsilniejsi

Nareszcie normalność!Wielu ludzi lubi ekscytujące życie, ale my jesteśmy dumni z naszego wielkiego kroku do stabilizacji i normalności ;) mamy dla Was dobre wieści: odnieśliśmy ogromny sukces i mamy powód do świętowania!


Razem Silniejsi jest częścią federacji związków zawodowych UNI Global Union, która prowadzi kampanię w Teleperformance na całym świecie. 1 grudnia Christy Hoffman, sekretarz UNI Global Union oraz Olivier Rigaudy, CEO Teleperformance, podpisali porozumienie obejmujące pracowników TP w 88 krajach.


Co to oznacza w praktyce? Dokument obejmuje 440 000 pracowników firmy na całym świecie. UNI, jej związki członkowskie i zarząd Teleperformance rozpoczną wdrażanie porozumienia w najbliższych tygodniach, koncentrując się początkowo na Kolumbii, Salwadorze, Jamajce, Polsce (!) i Rumunii.


Porozumienie opiera się na uznaniu podstawowych praw pracowniczych ustanowionych przez Międzynarodową Organizację Pracy oraz poszanowaniu Wytycznych OECD dla przedsiębiorstw wielonarodowych. Cieszymy się, że Teleperformance zdecydowało się w końcu wspólnymi siłami budować konstruktywny dialog społeczny.


Co dalej? Otóż, to nie koniec, bo nie spoczywamy na laurach! Teraz Twój ruch - dołącz do związku zawodowego i miej realny wpływ na warunki pracy w TP!


Wspólnie budujemy pomost między nami - pracownikami - a pracodawcą i potrzebujemy Ciebie wśród nas!


Chcesz dowiedzieć się więcej na temat porozumienia? Spotkasz nas jutro na ulotkowaniu pod TP w Warszawie i Katowicach, podejdź i porozmawiajmy o tym, co udało się wywalczyć i co jest jeszcze do zrobienia :)

48 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page