top of page
  • razemsilniejsi

Negocjacje 28.05.2021 r. - update


Chociaż ciężko powiedzieć by zakończone, ale z pewnością owocne. 28 maja spotkaliśmy się z Zespołem Negocjacyjnym TP, ponieważ nasz Pracodawca wprowadza zmiany do Regulaminu Pracy. Zmiany w wielu punktach niezbędne, z czym się absolutnie zgadzamy!

Jednak nie wszystkie zmiany możemy od razu zaakceptować, część z nich wymaga doprecyzowania, które zabezpieczy żywotne interesy osób zatrudnionych w obu spółkach.

M. in. doprecyzowujemy definicję zakładu pracy tak, by przepisy się do niej odnoszące nie zagrażały prywatności w naszych domach oraz sprawdzamy zgodność proponowanych zapisów w regulaminie pracy z obowiązującymi przepisami tak, by nie powstał nowy nieład w nowych procedurach.


Niezwykle nas cieszy i uważamy za sukces, że dzięki naszej wytrwałości Pracodawca zaczyna dostrzegać konieczność budowania prawdziwej relacji, a nie pozorowanych negocjacji.

20 maja spotkaliśmy się z CHRO TP w sprawie Nagród Jubileuszowych, które zapoczątkowało wspólną pracę nad ustaleniem benefitów wynikających z lojalności względem Pracodawcy. Kolejne spotkanie w tej sprawie zaplanowaliśmy na 24 czerwca, a już wkrótce przedstawimy Wam ankietę, w której będziecie mogli zabrać głos.


Mamy nadzieję, że już wkrótce spotkamy się na kolejnych negocjacjach z Pracodawcą, a Wam będziemy mogli z dumą przedstawić nowy, w pełni uzgodniony Regulamin Pracy. Jeśli macie pomysły lub zastrzeżenia do obowiązującej wersji, koniecznie skontaktujcie się z nami przez maila: kontakt@razemsilniejsi.org lub przez naszą stronę na facebooku.

53 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page