top of page
  • razemsilniejsi

Porozumienie podpisane!


Nadszedł moment, który przejdzie do historii naszego związku zawodowego.

22 maja w Warszawie, przedstawiciele naszego związku zawodowego spotkali się z przedstawicielami Teleperformance, by podpisać porozumienie lokalne, w tym zasady dostępu do pracowników.

Porozumienie z naszej strony podpisali Martin Widera, przewodniczący oraz Maciek Wdowik, skarbnik i członek Komisji Międzyzakładowej, ze strony pracodawcy Łukasz Gębski, Chief Executive Officer w Teleperformance Poland oraz Bogdan Garbiec, Finance Director, CFO, Member of the Management Board w Teleperformance Poland.

Na mocy porozumienia wczoraj otrzymaliście mailowo oświadczenie o neutralności, w którym między innymi przeczytać można:

Teleperformance uznaje ważną rolę związków zawodowych w reprezentowaniu interesów pracowników. Prawo do zrzeszania się w związkach zawodowych jest prawem człowieka i chcemy zapewnić wszystkim pracownikom, na wszystkich szczeblach, możliwość wstępowania do związków zawodowych, jeśli się na to zdecydują. Jako firma jesteśmy głęboko przekonani, że to porozumienie przyniesie korzyści zarówno naszym pracownikom, jak i całej firmie.

Postrzegamy to jako przełomowy moment w historii związku zawodowego w Teleperformance i wielki sukces, który powinniśmy celebrować. Od początku walczyliśmy o dobre warunki pracy, ale także komfort i godność w organizowaniu się pracowników i dochodzeniu swoich praw. I w końcu, dzięki naszej wspólnej pracy, udało się spełnić nasze marzenie.

Oprócz tego, chcemy poinformować, że na mocy powyższego porozumienia i oświadczenia o neutralności, będziecie spotykać nas wewnątrz biura, a nie przed nim. Wpadajcie się przywitać i zbić piątkę! W Warszawie można było spotkać nas dziś, a jutro w Katowicach. Będziemy również obecni w biurze w kolejnych tygodniach. Obecność związku zawodowego w miejscu pracy staje się teraz codziennością. Bardzo się cieszymy!

31 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page