top of page
  • razemsilniejsi

Ruszyliśmy z petycją o darmową kawę w biurze!


Nasza “kawowa” petycja ruszyła! ☕️🥯

Mamy już pierwszych kilkadziesiąt podpisów - dziękujemy ☀️

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych kolegów i koleżanek z flooru, postanowiliśmy zareagować na kwestię braku normalnych ekspresów do kawy w biurze. Już od jakiegoś czasu zgłaszacie nam ten problem w Warszawie i w Katowicach, a pracodawca, mimo mglistych zapowiedzi, nie spełnia tej potrzeby.

Jesteśmy liderem w branży na rynku, a konkurencyjne korporacje zapewniają w kuchniach dwa ekspresy do kawy [również z funkcją robienia czekolady, tak jak automaty umieszczone na piętrach], do tego ekspres przelewowy i wybór herbat 🫖 Jest to zupełnie normalne, że w pracy można wypić smaczną kawę dobrej jakości, za którą nie musimy dodatkowo płacić w automacie 💸 Zbieramy podpisy przez nadchodzące dwa tygodnie. Podpisać możecie się fizycznie w biurze: w Warszawie w dniach 18-20 lipca [w kuchni, a 20 lipca na zewnątrz biura] a w Katowicach 21 i 26 lipca w kuchni 🏢 ✍️ Jeśli nie możecie podpisać petycji w formie fizycznej, napiszcie do nas - prześlemy link do wersji online.

Źródło zdjęcia: https://www.publicdomainpictures.net/en/view-image.php?image=286864&picture=fresh-coffee. Zdjęcie pochodzi z domeny publicznej (CC0 1.0) - szczegóły na stronie https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/deed.pl. Autor zdjęcia: Jean Beaufort.

14 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page