top of page
  • razemsilniejsi

Webinar dla pracowników TP!/Webinar for TP workers


Cześć!

Po najbliższych negocjacjach z pracodawcą zapraszamy na webinar, w trakcie którego nasz vice-przewodniczący Michał zrelacjonuje negocjację i odpowie na Wasze pytania w formie Q&A!

Wiemy jak ważne dla nas jest bezpieczeństwo, dlatego dzięki specjalnym ustawieniom w aplikacji Zoom Webinar będzie specjalnie zabezpieczony. Webinar będzie miał formę webinaru otwartego – oznacza to, że każda osoba, która kliknie w link z automatu będzie mogła wziąć w nim udział, jednocześnie nie będzie widzieć innych uczestników i nie będzie miała możliwości komunikowania się z innymi uczestnikami, a jedynie z prowadzącymi.

Wejdź w piątek 26 marca (godz. 21.00) i dołącz do nas!

https://uniglobalunion-org.zoom.us/j/89465080193?pwd=ZENwb2hPei9QOW1zS2lobjlSSnBtZz09

Passcode: 541385

Podzielcie się tym zaproszeniem z kolegami i koleżankami! Bądźcie z nami na bieżąco! _____________________________________________________________ Hi!

After your upcoming negotiations with your employer, we invite you to join us for a webinar where our Vice President Michael will recount the negotiations and answer your questions in a Q&A format!

We know how important security is to us, so thanks to special settings in Zoom, the webinar will be specially secured. The webinar will be an open webinar - this means that anyone who clicks on the link will automatically be able to participate, but at the same time will not see other participants and will not be able to communicate with other participants, only with the presenters.

Enter on Friday, March 26 (9 p.m.) and join us!

https://uniglobalunion-org.zoom.us/j/89465080193?pwd=ZENwb2hPei9QOW1zS2lobjlSSnBtZz09

Passcode: 541385


Share this invitation with your colleagues! Stay tuned for more updates from us!
40 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page