top of page
  • razemsilniejsi

Wzrósł odpis na ZFŚS!


* każdego - dotyczy to wszystkich pracowników Teleperformance Polska i TPG Katowice, wliczając w to Agentów, Supervisorów i pracowników wyższych szczebli.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich zatrudnionych w Teleperformance na podstawie umowy o pracę – wzrosła właśnie wysokość odpisu na Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych. Oznacza to, że od teraz pracodawca wpłaca do Funduszu 1914,34 zł na każdego pracownika zatrudnionego w firmie. Środki te przeznaczone mogą być na dofinansowanie wakacji, aktywności kulturalnych i sportowych lub, w razie potrzeby, na zapomogi dla pracowników, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji.

Utworzenie tego funduszu w Teleperformance jest jednym z naszych największych sukcesów. To my sprawiliśmy, że każdy pracownik może skorzystać z tych środków. Jednak mogłoby być jeszcze lepiej – niestety, przy obliczaniu odpisu brana pod uwagę jest liczba pracowników zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę, i tylko ci pracownicy mogą z niego korzystać. To jeszcze jeden powód, dla którego umowa o pracę jest korzystniejsza dla pracownika niż umowy cywilnoprawne. Dlatego każdy i każda z nas powinien oczekiwać takiej właśnie umowy od naszego pracodawcy.

Chcesz skorzystać z któregoś ze świadczeń z Funduszu? Może paragon grozy z nad morza sprawił, że przydałoby ci się dofinansowanie wakacji (tzw. wczasy pod gruszą)? Skontaktuj się z nami, wyjaśnimy jak o nie wystąpić: kontakt@razemsilniejsi.org

A może chcesz włączyć się w działania naszego związku, razem z nami starać się o poprawę warunków pracy – albo tylko wyrazić swoje poparcie? Zapisz się już teraz: https://register.razemsilniejsi.org/

98 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


bottom of page