RAZEM

SILNIEJSI

ZWIĄZEK ZAWODOWY
W TELEPERFORMANCE

Razem Silniejsi, to Komisja Międzyzakładowa stworzona przez pracowników i pracownice Teleperformance Group w Polsce. Zrzeszamy osoby zatrudnione w Teleperformance Polska Sp. z o.o. i TPG Katowice Sp. z o.o.

Niezależnie od charakteru pracy, zrzeszamy wszystkie osoby, które potrzebują reprezentacji i chcą wspólnie dbać o polepszanie warunków pracy.

Reprezentuje nas zarząd w składzie:

Przewodnicząca Marta Akseki

Sekretarz Michał Górski

585e9892cb11b227491c34e9.png
SKPT.png

Jesteśmy częścią Ogólnopolskiej Centrali Związkowej Solidarność, największej centrali związkowej w Polsce. Dzięki doświadczeniu kolegów i koleżanek z innych związków, mamy możliwość rozwijać się we własnym tempie, a ich zaplecze merytoryczne pomaga nam w rozumieniu zagadnień prawnych i merytorycznych związanych z funkcjonowaniem Związku Zawodowego w naszej firmie.

Sekcja Krajowa Pracowników Telekomunikacji pozwala nam korzystać z doświadczeń innych osób pracujących w tym samym sektorze. Dzięki temu mamy możliwość wpływania nie tylko na naszego pracodawcę, ale też na cały sektor rynku! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu starszych kolegów i koleżanek, w trakcie negocjacji możemy brać pod uwagę specyfikę naszego zawodu!

106508525_301248644563266_71230476866290

Tak jak nasza firma ma pracowników, pracownice i placówki na całym świecie, tak samo jest ze zwiazkami zawodowymi. Aby być skutecznymi w naszych działaniach, łączymy się z kolegami i koleżankami z innych krajów, wymieniając doświadczenia i informacje na temat różnic w warunkach pracy.

Nie godzimy się na łamanie praw człowieka w krajach rozwiających się, ani na zaniżanie standardów pracy poprzed przenoszenie projektów do, aktualnie, tańszych regionów - czyli tych, w których prawa pracownicze są wciąż naruszane. Nie chcemy być jednym z takich miejsc! Dlatego tak ważna jest międzynarodowa solidarność!